Anglojęzyczne Przedszkole Happy Kids – nauka to wielka przygoda

Anglojęzyczne Przedszkole Happy Kids zrodziło się z wiary, że do osiągnięcia biegłości językowej naukę języka obcego należy rozpocząć w jak najmłodszym wieku, a co za tym idzie proces nauczania musi być dla dziecka atrakcyjną i pełną niespodzianek przygodą.
Działamy w oparciu o sprawdzone wzorce, jednocześnie wprowadzamy innowacyjne, nowoczesne i skuteczne metody nauczania. Nasze priorytety to radość dzieci i zadowolenie rodziców.

Świeże powietrze i dobry lokalny klimat

Anglojęzyczne Przedszkole Happy Kids znajduje się w Jedlni-Letnisko tuż obok lasu i zalewu w Siczkach. Mamy tu ciszę, spokój i świeże powietrze! Wasze dzieci mają u nas własny plac zabaw, miękki trawnik do zabawy i doskonały punkt wypadowy do pieszych wędrówek ze swoimi opiekunami. Chcemy, aby dzieci wychowywały się w zdrowym i przyjaznym otoczeniu. Preferujemy codzienne przebywanie na świeżym powietrzu i dbamy o świeże powietrze wewnątrz budynku. W tym celu zainstalowaliśmy nowoczesne systemy wentylacji umożliwiające wymianę powietrza wewnątrz budynku. Dzięki temu Wasze dzieci w deszczowe i chłodne dni mają zapewnione świeże powietrze w swoich salach zabaw.

Anglojęzyczne Przedszkole Happy Kids

Nowoczesne i przyjazne wnętrza

Anglojęzyczne Przedszkole Happy Kids zostało oddane do użytku we wrześniu 2016 roku. To nowoczesny budynek, spełniający wszelkie normy sanitarne. W naszym budynku znajdują się 4 sale 15 osobowe. Każda z sal posiada niezależną toaletę z prysznicem, miejsce do nauki dydaktycznej i salę zabaw. Przedszkole posiada jadalnię i kuchnię do przygotowywania posiłków.

Wyposażenie

Zadbaliśmy o profesjonalne wyposażenie i ciekawe przyrządy edukacyjne oraz zabawki. Wszystkie meble posiadają atesty a zabawki cieszą naszych przedszkolaków. Stale monitorujemy wyposażenie naszego przedszkola i dbamy, aby dzieci się nie nudziły 🙂

Anglojęzyczne Przedszkole Happy Kids

Wyżywienie

Anglojęzyczne Przedszkole Happy Kids korzysta z usług profesjonalnej firmy kateringowej. Dzieci otrzymują zbilansowane i zdrowe pożywienie: śniadanie, obiad, składający się z dwóch dań i podwieczorek. Herbata i woda dostępne są na życzenie dzieci przez cały dzień pobytu.

Higiena

Dbamy o higieniczny tryb życia naszych przedszkolaków. Dzieci codziennie wykonują kilkuminutowe ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz 2x w tygodniu biorą udział w zajęciach gimnastycznych. Dużą wagę przywiązujemy do kształtowania nawyku mycia rąk i zębów.

Anglojęzyczne Przedszkole Happy Kids

Anglojęzyczne Przedszkole Happy Kids – jesteśmy z Jedlni Letnisko!

Pragniemy być przedszkolem „lokalnym”, dumnym z przynależności do gminy Jedlnia-Letnisko. Dlatego angażujemy się w miejscowe wydarzenia.

Anglojęzyczne Przedszkole Happy Kids

Wierzymy, że stworzyliśmy i mamy do zaoferowania dla Waszego Dziecka niezwykłe i całkowicie unikatowe miejsce zarówno pod względem programu nauczania jak i magii samego miejsca. Zapraszamy!